Skip to content
Omroep Het Hogeland
Omroep Het Hogeland

  • Nieuws
  • Agenda
  • Overige
  • Podcast&meer
  • Radio
  • TV
    • Televisie
    • TV(nieuws) items
    • De Bijrijder
  • Over ons
    • Over ons
    • Redactie
    • PBO
    • AVG
    • Disclaimer
    • Klachtenprocedure
    • Contact
Omroep Het Hogeland
Omroep Het Hogeland

Alzheimer Café Winsum   “Euthanasie en dementie”

30 maart 202530 maart 2025

Gastspreker deze avond is Marjan Kampman, arts bij Stichting De Hoven (o.a. De Twaalf Hoven). Zij zal uitleg geven over het onderwerp euthanasie en daarover in gesprek gaan met de aanwezigen.

De term euthanasie heeft historisch gezien verschillende invullingen maar staat tegenwoordig voor actieve levensbeëindiging op verzoek van de patiënt zelf. Naast de ethische aspecten en procedurele kanten van het aanvragen van euthanasie is de vraag ook wat dit betekent voor mensen met dementie.

Donderdag 17 april bent u vanaf 19.00 uur van harte welkom in het Alzheimer Café Winsum e.o. in zorgcentrum Winkheem, Borgweg 48 in Winsum. Het programma begint om 19.30 uur en rond 21.00 uur wordt de avond informeel afgesloten. De toegang is als altijd gratis.

Wilt u meer informatie over de activiteiten van het Alzheimer Café Winsum e.o. en de andere Cafés in de provincie, dan kunt u een kijkje nemen op de website www.alzheimer-nederland.nl/regios/groningen.

Agenda Het Hogeland

Bericht navigatie

Vorige bericht
Volgende bericht

Bezoek ons ook op:

Facebook
X (Twitter)
YouTube
Instagram
©2025 Omroep Het Hogeland