Skip to content
Omroep Het Hogeland
Omroep Het Hogeland

  • Nieuws
  • Het Hogeland kiest
  • Agenda
  • Wad ’n Land!
  • Podcast&meer
  • Radio
  • TV
  • Over ons
    • Over ons
    • Redactie
    • PBO
    • AVG
    • Disclaimer
    • Klachtenprocedure
    • Contact
Omroep Het Hogeland
Omroep Het Hogeland

Vrouwen Winsum 1 gaan onderuit in finale, maar geen tijd om te treuren

15 juni 2026

Het is de dames van Vrouwen Winsum 1 helaas niet gelukt om de finale te winnen. De ploeg van Bollegraaf was in Zwolle niet opgewassen tegen de dames van SV Parkhout uit Nieuwegein en ging met 0-3 onderuit. Er werd nog wel gescoord in de tweede helft door de dames van Winsum, maar tevergeefs. De vlag werd door de assistent-scheidsrechter in de lucht gestoken.

De spanning gierde door het lijf van de dames toen ze zaterdag de bus in stapten richting die spannende finale. ”Het was een en al gezelligheid in de bus”, blikt aanvoerster Cheyenne Dijkstra terug. Wordt het een kers op de taart of krijgt die taart toch een bittere nasmaak?

Het tweede werd helaas werkelijkheid voor het team van trainer Freddy Bollegraaf. ”Het andere team was kwalitatief gewoonweg beter, dus hebben we terecht verloren. Natuurlijk is dat als trainer niet leuk om te zien, maar volgend jaar gaan we het gewoon weer proberen.”

Snelle achterstand

Al snel na het eerste fluitsignaal volgde een doelpunt van de dames uit Nieuwegein, 0-1. Na dat eerste doelpunt waren de krachtsverschillen op het veld duidelijk merkbaar volgens Bollegraaf. Een volgende tegendoelpunt kon dan ook niet uitblijven, maar niets was minder waar.

In de tweede helft scoorde het elftal uit Winsum, maar helaas. Voorafgaand aan het doelpunt was buitenspel geconstateerd, waardoor de nul op het scorebord bleef staan. Vlak na deze beslissing werd er door de tegenstander gecounterd, waardoor de achterstand werd verdubbeld. In het vervolg van de tweede helft werden er verder amper kansen gecreëerd. Wel moest de doelvrouw van Winsum nog één keer vissen, waardoor de wedstrijd in 0-3 eindigde.

Opgeheven hoofd

Hoewel de wedstrijd zaterdag weinig spanning opleverde, keerde de ploeg met opgeheven hoofd terug naar Winsum waar het nog lang onrustig bleef. ”Het was een en al feest”, vertelt Dijkstra. ”Zowel in de bus als na de reis.” De ploeg gaat in ieder geval met vertrouwen richting het nieuwe seizoen. Nieuwe ronde, nieuwe kansen!

Nieuws

Bericht navigatie

Vorige bericht

Bezoek ons ook op:

Facebook
©2026 Omroep Het Hogeland